Kancelaria

justice-2747368_1280

W Kancelarii dużą wagę przywiązuję do aktualizowania wiedzy i tą wiedzą chcę się z Państwem dzielić.

Prowadzona przeze mnie Kancelaria  prowadzi kompleksową obsługę przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Cechuje mnie indywidualne podejście do każdej kwestii i  szukanie kreatywnych sposobów działania odpowiednich do realiów sprawy. Działam w sposób transparentny i prosty, a przy tym nieszablonowy, co umożliwia odnajdywanie optymalnych i dostosowanych do potrzeb moich Klientów rozwiązań.

Kancelaria to również elastyczny sposób ustalenia wynagrodzenia. Proponuję Państwu możliwość rozliczenia ryczałtem (za stałą obsługę prawną lub całość/etap danej sprawy), godzinowe (uwzględniające nakład czasu poświęconego na czynności związane z realizacją zlecenia Kancelarii) oraz ryczałtowo-godzinowe (ustalony ryczałt za określone czynności lub pula czasu przeznaczona na realizację czynności). W przypadku dodatkowych czynności lub przekroczenia puli czasu naliczane będzie wynagrodzenie uwzględniające dodatkowy nakład pracy.

IMG_20200526_203008_434
jest absolwentem studiów dziennych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Koszalinie. Po złożeniu egzaminu adwokackiego została wpisana na listę adwokatów Koszalińskiej Izby Adwokackiej. Jest również aktywnym członkiem Stowarzyszenia Adwokackiego "Defensor Iuris" gdzie publikuje swoje opinie, interpretacje i porady prawne. Posiada doświadczenie w zakresie pomocy prawnej udzielanej w sprawach karnych, cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw spadkowych i rodzinnych ( w tym rozwodów, sprawach o podział majątku),  a także administracyjnych. Poza kancelarią interesuje się literaturą popularno-naukową oraz psychologią. Jest również wielką miłośniczką sportu.

Adwokat Katarzyna Rynda,

jest absolwentem studiów dziennych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Koszalinie. Po złożeniu egzaminu adwokackiego została wpisana na listę adwokatów Koszalińskiej Izby Adwokackiej. Jest również aktywnym członkiem Stowarzyszenia Adwokackiego „Defensor Iuris” gdzie publikuje swoje opinie, interpretacje i porady prawne. Posiada doświadczenie w zakresie pomocy prawnej udzielanej w sprawach karnych, cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw spadkowych i rodzinnych ( w tym rozwodów, sprawach o podział majątku),  a także administracyjnych. Poza kancelarią interesuje się literaturą popularno-naukową oraz psychologią. Jest również wielką miłośniczką sportu.
IMG-20200515-WA0015